Co naprawdę zawiera twój preparat na odchudzanie? Możesz to sprawdzić za darmo

Poniedziałek, 18 Listopada 2013
drukuj A A
Co naprawdę zawiera twój preparat na odchudzanie? Możesz to sprawdzić za darmo Co naprawdę zawiera twój preparat na odchudzanie? Możesz to sprawdzić za darmo
Co naprawdę zawiera twój preparat na odchudzanie? Możesz to sprawdzić za darmo

fot. PAP

Katedra Medycyny Sądowej przy Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu do końca roku za darmo zbada zawartość preparatów na odchudzanie. Badane będą tylko te preparaty, które dostarczą im prywatne osoby. Akcja ma charakter ogólnopolski.

Naukowcy przyznają, że w niektórych preparatach na odchudzanie znajdują różne toksyczne substancje.Niektóre mogą powodować nawet śmierć.

Osoby, które chcą zbadać skład swoich suplementów diety, wystarczy, że przyniosą je w fabrycznym opakowaniu lub wyślą pocztą na adres Katedry Medycyny Sądowej we Wrocławiu.

Dostarczając preparaty do badania musimy do nich dołączyć wypełnioną anonimową ankietę w której pytani jesteśmy na przykład oto gdzie kupiliśmy preparat i czy przyniósł oczekiwany efekt.

Pamiętajmy też o podaniu swoich danych kontaktowych, żeby otrzymać wyniki.

TUTAJ ZNAJDZIESZ LINK DO KWESTIONARIUSZA

Następnie preparat wraz z wydrukowaną ankietą i danymi kontaktowymi należy przekazać do siedziby Katedry Medycyny Sądowej przy ul. Jana Mikulicza-Radeckiego 4 we Wrocławiu. (telefon 71 784 14 60 )

Radio ZET/MS

do góry
%s1 / %s2
- +