Barack Obama rozwodzi się? Są dowody

Środa, 24 Października 2012
drukuj A A
Barack Obama rozwodzi się? Są dowody Barack Obama rozwodzi się? Są dowody
Barack Obama rozwodzi się? Są dowody

fot. Radio ZET

Nowojorski miliarder Donald Trump zamierza dziś ujawnić papiery rozwodowe Baracka i Michelle Obamów. Twierdzi, że jakiś czas temu ich małżeństwo przechodziło poważny kryzys i podjęli decyzję o rozstaniu.

Piotr Milewski o przeciekach ws. rozwodu Baracka i Michelle Obamów

-:--

Trump twierdzi, że posiada materiały, które mogą wpłynąć na wyniki wyborów w USA. Jednak jego informacje, osobę, a zwłaszcza fryzurę trudno traktować poważnie.

Miliarder, który jest zagorzałym przeciwnikiem Obamy, w ubiegłym roku ogrzał się przez 15 minut w blasku sławy. Zapowiedział, że wystartuje w wyborach prezydenckich. Ostatecznie poparł Mitta Romney'a.

Miał ponoć też dowody, że Obama urodził się w Kenii, i objął stanowisko z pogwałceniem konstytucji. Jednak ich nie pokazał.   

Eksperci twierdzą, że Trump i tym razem chce manipulować mediami, które podchwytują jego błazeństwa, bo może akurat teraz mówi prawdę. A on zapraszany do najpopularniejszych programów, może reklamować swój reality show, apartamentowce, kasyna i inne biznesy.

4 października Barack i Michelle Obama świętowali 20. rocznicę ślubu.  - Dwadzieścia lat temu poślubiłem miłość mojego życia i mojego najlepszego przyjaciela. Szczęśliwej rocznicy Michelle - napisał wówczas prezydent Stanów Zjednoczonych.

Na odpowiedź żony nie musiał długo czekać.  - Szczęśliwej dwudziestej rocznicy, Barack. Dziękuję, że każdego dnia jesteś niesamowitym partnerem, przyjacielem i ojcem. Kocham cię! - odpisała Michelle.

Piotr Milewski/Radio ZET/ank

do góry
%s1 / %s2
- +