Duda znów rozmawia z nastolatkami na Twitterze

Choć na co dzień zachowuje pokerową twarz, Andrzej Duda na Twitterze daje się poznać jako niezły żartowniś i miłośników rozmów z nastolatkami. 

Użytkowniczka Julka1703 postanowiła upewnić się, czy po drugiej stronie internetu, naprawdę znajduje się Andrzej Duda. „Czy to naprawdę pan?" – zapytała dziewczyna. Prezydent szybko jej odpowiedział – „Ej! Jeśli wątpisz, to czemu piszesz, że bardzo Ci zależy?" – napisał ciekawskiej nastolatce. – „Tak, to ja osobiście. Jak zawsze od początku tego profilu" – dodał.

Andrzej Duda nigdy nie ukrywał tego, że dość dobrze dogaduje się z nastolatkami. W końcu ma w domu dorastającą córkę. Wśród osób, z którymi prezydentowi zdarza się wymienić kilka słów za pośrednictwem Twittera, są m.in.  internauci o nickach takich jak: „dzika foczka", „ruch***o leśne" czy „Łafka z sosny".

To nie pierwszy raz, gdy Andrzej Duda wdaje się w krótkie dyskusje z obecną na Twitterze młodzieżą. Gdy studenci przed sesją poprosili prezydenta, żeby się za nich modlił lub trzymał kciuki, on odpisał, że trzyma i że będzie dobrze. Inna internautka zadała pytanie: Panie prezydencie złamane serce, co robić? Prezydent odpisał: „Spokojnie. Do wesela się zagoi;–))) Pozdrawiam!". 

Radio ZET/SI