Ile kosztowała rehabilitacja Weroniki Rosati? Ogromna suma

Noga, którą w wypadku samochodowym prawie trzy lata temu złamała Weronika Rosati, wymaga czasochłonnej i kosztowej rehabilitacji. To dlatego celebrytka zdecydowała się złożyć w prokuraturze wniosek o ściganie sprawcy wypadku, w wyniku czego znany aktor Piotr A. usłyszał zarzuty. Aktorka uznała, że tylko w ten sposób uda jej się uzyskać zabezpieczenie kosztów leczenia. O jaką kwotę chodzi?

Weronika Rosati w dalszym ciągu boryka się ze skutkami wypadku samochodowego, któremu uległa prawie trzy lata temu. Aktorka wyjaśniła na Facebooku, że podjęła wszelkie kroki, by wypłacono jej odszkodowanie. I że fakt, że złożyła pozew o ściganie sprawy wypadku, nie ma nic wspólnego ze względami osobistymi.

Weronika nie zdradziła, o jaką wysokość zadośćuczynienia się stara. Bardziej wylewny w tej kwestii okazał się Paweł Graniecki, prawnik aktora:
– Piotr A. (..) pokrył koszty wszystkich operacji, leczenia oraz rehabilitacji zarówno tych wykonywanych za granicą, jak i w Polsce. Do dnia dzisiejszego kwota ta stanowi ponad 300 tysięcy złotych – przyznał w rozmowie z „Super Expressem".

Dodatkowo, jak donosi „Show", Piotr A. zawarł z Rosati ugodę u notariusza, w ramach której zobowiązał się przelewać na jej konto stałą kwotę i pokrywać także wszystkie dodatkowe koszty związane z kosztowną rehabilitacją:

– Kwota 5 tysięcy złotych została ustalona po konsultacjach Weroniki i jej mamy z doktorem Robertem Śmigielskim, z którym teraz jest związana prywatnie. To on od początku się nią zajmował - czytamy w kolorowym magazynie.

 Radio ZET/SI