Ukradli stolik i krzesło z restauracji. Ruszyło ich sumienie

Tą sprawą żyła cała Polska. Na filmie – udostępnionym jakiś czas temu przez restaurację Czary & Mary w Łebie – widać, jak para przechodząca nocą obok lokalu zatrzymuje się i po chwili zabiera ze sobą krzesło i stolik.

Pracownicy restauracji postanowili udostępnić w sieci wideo z nietypowym komentarzem – dopisali do niego  romantyczną historię. - Wasza miłość poruszyła całą załogę C&M i naszych gości. Winszujemy. Mamy nadzieję, że nasz stolik ubogacił wasz wieczór. P.S. Nie martwicie się, mamy jeszcze kilka stolików, jest gdzie siedzieć – napisali na Facebooku.

„Zakochanych" ruszyło sumienie. Do restauracji w poniedziałek dostarczono paczkę, w której znajdowały się zaginione łupy:

– Zaskoczeni? My bardzo! Stolik i krzesełko juz na swoim miejscu. Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom, którzy tak pozytywnie zareagowali na nasz filmik. Odzew niesamowity, ale i efekt niesamowity! To jest ogromnie budujące, bo widać że duch w narodzie jeszcze nie umarł. Mamy nadzieję, dla wszystkich była to lekcja dobrego smaku, uczciwości i pokory. Taki obraz Polaków zdecydowanie pasuje nam bardziej niz ten z filmu z monitoringu - mimo swoich ułomności i przywar to jednak "dobre ludzie", amen!. Pozdrawiamy gorąco wszystkich internautów i Państwa, którzy skruszeni w duchu odesłali nasze mebelki aż z centralnej Polski ;) Z łódzkiego w prawdzie daleko, ale mimo wszystko zapraszamy na pojednawczą pizze/burgera napisali na Facebooku.

Radio ZET/SI