Vadis Odjidja-Ofoe z najładniejszym golem kolejki Ligi Mistrzów

Vadis Odjidja-Ofoe został wybrany autorem najładniejszego gola 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jego trafienie w meczu z Realem Madryt uzyskało aż 47 proc. głosów internautów.

Pomocnik Legii Warszawa pod koniec pierwszej połowy zszedł z piłką do środka i huknął z lewej nogi na bramkę Keylora Navasa. Futbolówka wpadła w samo okienko. Po zmianie stron mistrzowie Polski strzelili jeszcze dwie bramki, dzięki czemu wyszli na prowadzenie 3:2. W końcówce remis uratował "Królewskim" Mateo Kovacić.

Oprócz gola pomocnika Legii do trafienia kolejki nominowana była też bramka Garetha Bale'a z tego samego spotkania, który już w 1. minucie pokonał Arkadiusza Malarza pięknym strzałem z woleja. To trafienie zdobyło uznanie 14 proc. głosujących i zajęło trzecie miejsce. Na drugim uplasował się gol Mesuta Ozila z meczu Łudogorec Razgrad - Arsenal (2:3).

Bramkę Vadisa Odjidja-Ofoe zobaczyć możecie tutaj - (KLIK).

W spotkaniu 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Borussią Dortmund. To spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 20.45. Relacja na żywo na radiozet.pl.