Cristiano Ronaldo w MMA! Z mistrzem federacji UFC [ZDJĘCIE + WIDEO]

Cristiano Ronaldo bardzo aktywnie spędza urlop po Euro 2016. Nie ucieka od sportu. Dużo czasu poświęca pracy nad powrotem do zdrowia po kontuzji, jakiej doznał w finale rozgrywek. Zainteresował się też MMA.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Piłkarz Realu Madryt spotkał się z mistrzem federacji UFC w wadze piórkowej - Conorem McGregorem. Obaj panowie pozowali razem trzymając gardę. Sam Ronaldo pochwalił się spotkaniem na swoich profilach na portalach społecznościowych.

Do walki - nawet przyjacielskiej - nie doszło. A przynajmniej nic o tym nie wiemy. Pewne jest natomiast, że obaj są w bardzo dobrych relacjach, czego dowodem jest poniższe wideo.

Cristiano Ronaldo przygotowania do nowego sezonu rozpocznie prawdopodobnie dopiero 10 sierpnia, czyli po meczu Realu Madryt z Sevillą o Superpuchar Europy, które odbędzie się dzień wcześniej. CR7 urazu (naderwanie więzadła w kolanie) doznał w finale Euro 2016 po ataku Dimitrija Payeta. Boisko opuścił już na początku meczu. Mimo jego nieobecności, Portugalczycy wygrali z Francuzami 1:0 po dogrywce. Gola na wagę tytułu strzelił Eder.

Radio ZET/AN

Więcej: