El. Ligi Mistrzów: Co musi się stać, aby Legia była rozstawiona?

Legia Warszawa ma szansę na rozstawienie w 4. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Aby tak się stało, w środę muszą zostać spełnione pewne warunki.

Czy Legia awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Przede wszystkim podopieczni Besnika Hasiego muszą wyeliminować w 3. rundzie AS Trencin. Zadanie to wydaje się być łatwe do zrealizowania. W pierwszym meczu na wyjeździe mistrzowie Polski wygrali 1:0.

Oprócz tego Legia musi liczyć na to, że z rywalizacji odpadnie ktoś z trójki: Olympiakos, Salzburg, Celtic. Szansa jest. Już we wtorek z rozgrywkami niespodziewanie pożegnało się BATE Borysow, które - w przypadku awansu - w 4. rundzie byłoby rozstawione.

Olympiakos w pierwszym meczu 3. rundy zremisował u siebie 0:0 z Hapoelem Beer Sheva, Salzburg wygrał na wyjeździe z Partizani 1:0, a Celtic zremisował - także na wyjeździe - 1:1 z Astaną.

Legia - Trencin NA ŻYWO. Relacja z meczu 3. rundy el. Ligi Mistrzów

Jeśli oba powyższe warunki zostaną spełnione, wówczas Legia będzie mogła liczyć na to, że w decydującej o wejściu do fazy grupowej Ligi Mistrzów rundzie trafi na teoretycznie łatwiejszego przeciwnika.

Mecz 3. fazy eliminacji Legia - Trencin rozpocznie się w środę o godz. 20.45. Relacja na żywo z tego spotkania na radiozet.pl.

Radio ZET/AN

Więcej: