Krychowiak przeprosił za błąd w meczu z Arsenalem

- Jestem za to w 100 procentach odpowiedzialny - napisał Grzegorz Krychowiak na Twitterze. To reakcja na błędy, które w konsekwencji doprowadziły do utraty gola przez PSG w starciu z Arsenalem w Lidze Mistrzów.

Reprezentant Polski dostaje bardzo mało szans na przekonanie do siebie Unaia Emery'ego, a kiedy już przytrafi się taka okazja, to zwykle po wejściu z ławki rezerwowych. Tym razem Hiszpan zaufał Krychowiakowi i wystawił go w podstawowym składzie na mecz z Arsenalem. Obie drużyny były już pewne awansu, ale między sobą walczą jeszcze o 1. miejsce w grupie A.

We wtorek niewiele brakowało, by Francuzi stracili fotel lidera. Do 77. minuty przyjezdni przegrywali na The Emirates 1:2, ale ostatecznie udało im się zremisować dzięki samobójczemu trafieniu Alexa Iwobego. Niestety przy pierwszym golu dla Anglików duży udział miał "Krycha".

Polski pomocnik stracił futbolówkę przed własnym polem karnym, a następnie próbując ratować sytuację sfaulował w polu karnym Alexisa Sancheza. Jedenastkę na gola zamienił Olivier Giroud.

Krychowiak spędził na murawie 67 minut. Zmienił go Hatem Ben Arfa. Po spotkaniu Polak przeprosił kolegów i kibiców za swoje nieodpowiedzialne zagrania: - Popełniłem błąd, który kosztował nas stratę gola. Jestem za to odpowiedzialny w 100%. Co nas nie zabije, to nas wzmocni - napisał na Twitterze.

Po 5 kolejkach PSG i Arsenal mają po 11 punktów. Liderami są Francuzi z lepszym bilansem bramek.