Koke nazwał Ronaldo "gejem". Portugalczyk nie pozostał dłużny [WIDEO]

Podczas derbów Madrytu, w którym Real rozbił na Vicente Calderon Atletico 0:3, doszło do nieprzyjemnej scysji pomiędzy strzelcem hat-tricka Cristiano Ronaldo a pomocnikiem "Rojiblancos", Koke. Hiszpan nazwał Portugalczyka "gejem".

Do zdarzenia doszło w 63. minucie przy stanie 0:1 dla gości. CR7 i Koke walczyli w polu karnym gospodarzy o górną piłkę, po czym obaj padli na murawę. Po chwili obaj skoczyli do siebie i wymienili kilka zdań.

Jak wynika z relacji dziennikarza radia Cadena Cope Juanma Castano, który miał podsłuchać rozmowę w szatni pomiędzy piłkarzami Realu Madryt, Koke nazwał Portugalczyka "gejem". Ten nie pozostawił tego bez komentarza: - Odpowiedziałem: "tak, jestem gejem, ale za to jakim bogatym, suk*****u".

Obaj zawodnicy za swoje zachowanie otrzymali żółte kartki, a Ronaldo w kolejnych 25 minutach wbił jeszcze dwa gole i skompletował hat-tricka.

Po 12 kolejkach Real Madryt ma 30 punktów i jest liderem Primera Division. Atletico jest dopiero 6. ze stratą 9 "oczek".