Liga Mistrzów: Młoda Legia zremisowała z Borussią Dortmund

Legia Warszawa zremisowała z Borussią Dortmund 3:3 w meczu Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Spotkanie odbyło się na Montanhydraulik-Stadion w Holzwickede.

Gospodarze strzelili gola już w 11. minucie, jednak jeszcze przed przerwą to Legia zdołała wyjść na prowadzenie za sprawą trafień Szymańskiego i Szczepańskiego.

Po zmianie stron do wyrównania doprowadzili młodzi zawodnicy BVB, a następnie znów objęli prowadzenie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się ich wygraną, do siatki trafił ponownie Szymański.

Tym samym Legia zdobyła swój drugi punkt w tej edycji Ligi Mistrzów. Wcześniej 2:2 zremisowała z portugalskim Sportingiem. Na konice ma też trzy porażki - dwie z Realem Madryt (2:3, 1:2) i jedną z Borussią (0:2).