Bilety na mecze Legii Warszawa w Lidze Mistrzów - ceny, jak kupić?

Bilety na mecz Ligi Mistrzów Legia Warszawa - Real Madryt już ciszą się ogromnym zainteresowaniem. Gdzie i jak je kupić? Ile będą kosztowały? Podajemy pierwsze informacje.

Ile zapłaciłbyś za bilet na mecz Legia - Real?

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

Emocje po czwartkowym losowaniu fazy grupowej, jeszcze nie opadły. W Legii Warszawa nie opadną aż do poniedziałku. Dopiero tego dnia klub poda oficjalną i pełną informację dotyczącą sprzedaży biletów na mecze Ligi Mistrzów.

Już teraz wiemy jednak, że wejściówki na pewno będą mogli nabyć posiadacze karnetów. Oni będą mieli pierwszeństwo. Ponadto kupią je po najniższej cenie.

Legia planuje też sprzedaż pakietów na wszystkie trzy mecze Ligi Mistrzów (z Realem Madryt, Borussią Dortmund i Sportingiem), które rozegra na własnym stadionie.

Terminarz Legii w Lidze Mistrzów: Kiedy mecze z Realem i Borussią?

Ma także "zabezpieczyć się" przed kibicami, którzy karnety kupią dopiero po losowaniu i tylko w celu nabycia wejściówek na mecze Champions League. W jaki sposób? Tego nie podano.

Jeśli chodzi o cenę, to ma być ona "rozsądna". Prezes Bogusław Leśnodorski jeszcze przed losowaniem przyznał, że klub nie ma opracowanego planu cen biletów. Zapewnił jednak, że kibice nie przeżyją szoku cenowego.

Biletów nie warto będzie nabywać u tzw. osób trzecich. Nie dają one gwarancji wejścia na mecz. Wszystkie wejściówki na rozgrywki UEFA są imienne. Sprzedaż odbywać będzie się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Legii Warszawa.

Wbrew różnym spekulacjom mecz na pewno nie zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym. Odbędzie się na obiekcie Legii Warszawa.

Radio ZET/AN

Więcej: