Paweł Olkowski pobił się z sąsiadem. Interweniowała policja

Trzynastokrotny reprezentant Polski Paweł Olkowski nie ma najlepszego okresu w swojej karierze. Od dłuższego czasu nie potrafi wywalczyć sobie miejsca w wyjściowym składzie FC Koeln, a teraz wszedł jeszcze w konflikt z prawem.

Chcesz być na bieżąco? Śledź Radio ZET - SPORT na Facebooku

W sobotnim spotkaniu Bundesligi ekipa z Kolonii pewnie pokonała Darmstadt 2:0, a zwycięstwo swoich kolegów z pozycji rezerwowego oglądał Paweł Olkowski. - Trzy punkty na początek. Wracam do ciężkiej pracy i walki o pierwszy skład - skomentował później w mediach społecznościowych.

26-latek miał bardzo dobry pierwszy sezon z FC Koeln, ale później nabawił się kontuzji. Zespół zaczął wygrywać, a Polakowi coraz trudniej było o regularną grę. W minionych rozgrywkach pełnił głównie rolę zmiennika. Niełatwa sytuacja nie przeszkodziła mu jednak w zapełnieniu czołówek niemieckich gazet.

Jak informuje "Bild", w sobotę Olkowski zaprosił do swojego domu znajomych z Polski. Ci wyszli ok. 21, a chwilę po nich do drzwi zapukał sąsiad piłkarza. Zaczął się awanturować, doszło do bójki, a obu panów musiała w końcu rozdzielać policja. Przeciwko obu prowadzone jest teraz dochodzenie.

Niemieckie media przypomniały, że ten sam mężczyzna miał niegdyś scysję z innym graczem Kolonii, Yannickiem Gerhardtem. W obu przypadkach chodziło o zakłócanie ciszy nocnej.

Radio ZET/Bild/KS

Więcej: