Polska - Słowenia: Kibice zatęsknili za Tomaszem Hajtą [MEMY]

Polska zremisowała ze Słowenią 1:1 w swoim ostatnim meczu w 2016 roku. Choć było to tylko spotkanie towarzyskie, to i tak wzbudziło duże zainteresowanie wśród kibiców. Nie zabrakło pomeczowych komentarzy i rzecz jasna MEMÓW.

Czy Polska awansuje do MŚ 2018?

Tym razem internauci zwrócili uwagę nie tylko na piłkarzy, ale też komentatorów. Niektórym wyraźnie brakowało duetu Mateusz Borek - Tomasz Hajto.

Zdjęcia: facebook/internet

Polacy rozpoczęli spotkanie ze Słowenią w mocno rezerwowym składzie. W kadrze meczowej nie znaleźli się Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek, Kamil Glik i kontuzjowany Arkadiusz Milik. Na ławce rezerwowych usiedli za to Jakub Błaszczykowski czy Kamil Grosicki.

Rywale objęli prowadzenie w 24. minucie, kiedy to Artura Boruca pokonał Miha Mevlja. W 79. minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Teodorczyk.