El. Ligi Europy: SonderjyskE - Zagłębie: Transmisja - gdzie obejrzeć?

Zagłębie Lubin w rewanżowym meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy zmierzy się w czwartek z duńskim SonderjyskE. "Miedziowi" będą musieli odrabiać straty, bo pierwsze spotkanie przegrali u siebie 1:2. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Zagłębie - SonderjyskE na żywo w TV i ONLINE.

Sytuacja Zagłębia jest trudna, ale w Lubinie mimo wszystko panuje głębokie przekonanie, że zespół trenera Piotra Stokowca ma duże szanse na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Przekonanie to zostało zbudowane na przebiegu drugiej połowy pierwszego starcia, gdzie "Miedziowi" byli zespołem zdecydowanie lepszym, mieli kilka świetnych okazji do uzyskania bramki, w tym rzut karny, a rywale rozpaczliwie bronili wyniku z pierwszych 45 minut.

Zagłębie, aby awansować, musi zdobyć w rewanżu na boisku rywala przynajmniej dwa gole. Wygrana 1:0 nic nie da, bo przy równej liczbie w dwumeczu liczą się bramki zdobyte na wyjeździe a tych SonderjyskE będzie miało więcej.

- Dlatego musimy zagrać z zaangażowaniem na 120 procent, walczyć o każdą piłkę i nie ustępować im fizycznie. Jeżeli tak będzie, jeżeli walka fizyczna będzie wyrównana, to wtedy będziemy mogli pokazać, że umiejętnościami piłkarskimi jesteśmy lepsi, bo jesteśmy” –- powiedział przed meczem obrońca Zagłębia Dorde Cotra.

Początek meczu SonderjyskE - Zagłębie w czwartek o godz. 19.15. Transmisja w TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl.