Wspiął się i sięgnął po zwykłą przyprawę. Zmarł godzinę potem

Rok po wypadku, przez który zmarł 4-letni Matthew, jego matka postanowiła ostrzec innych rodziców. Jej syn zmarł po tym, jak spróbował zwykłego cynamonu. Kobieta chce ostrzec rodziców, by zwracali uwagę na to, co jedzą i czym bawią się nasze dzieci.

Do tragedii doszło ponad rok temu w domu Brianny Rader w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. 4-letni Matthew otworzył szafkę z przyprawami i znalazł w niej opakowanie cynamonu. Niestety spora część przyprawy dostała się do nosa dziecka. – To było jak jakiś atak. A potem upadł – opowiadała zrozpaczona matka Matthew w rozmowie z Lex 18.

– Chłopca zaraz przewieziono do szpitala,  ale niestety nie udało się go uratować. Koroner, który badał sprawę tragicznej śmierci przyznał, że cynamon może spowodować uduszenie, gdy dostanie się do układu oddechowego – informuje serwis Daily Mail.

Teraz matka tragicznie zmarłego chłopca apeluje do innych rodziców, by pilnowali swoich dzieci i zwracali uwagę nawet na najbardziej niepozorne rzeczy, którymi się bawią.

– Wciąż czuje jakby to było wczoraj. Tego dnia utraciłam największą część siebie, której nigdy nie odzyskam. Nie jestem pewna, jak tak daleko wytrwałam. Moje dzieci są całym moim życiem. Spoczywaj w pokoju mój mały mężczyzno. Mama cię kocha i tęskni za tobą bardziej niż ktokolwiek może sobie wyobrazić – napisała kobieta na Facebooku.

Radio ZET/SI