Kolejny dramat Celine Dion. Artystka musi być bardzo silna

Celine Dion znów ma powody do zmartwień. W styczniu tego roku artystka pożegnała męża i ukochanego brata. Obaj przegrali walkę z chorobą nowotworową. Ale to nie koniec smutnych wieści z życia piosenkarki. Okazuje się, że z rakiem zmaga się także jej szwagier.

14 stycznia 2016  zmarł mąż i producent Celine Dion, René Angélil. Mężczyzna odszedł w wieku 73 lat po długiej walce z rakiem. Para przez ponad dwadzieścia lat tworzyła jedno z najbardziej zgranych małżeństw w świecie show-biznesu. Zaledwie dwa dni później artystka pożegnała brata Daniela, który cierpiał na raka krtani, mózgu i języka.
Okazuje się jednak, że to nie koniec tragedii w życiu piosenkarki. Jak donoszą zachodnie media, także mąż młodszej siostry Celine – Guy Poirier – choruje na raka. Według doniesień „Toronto Sun" ma on obecnie przebywać w klinice Maison Adhemar-Dion w Kanadzie. 
Dom opieki Maison Adhemar-Dion został nazwany od imienia ojca Celine Dion, Adhemara, który zmarł w 2003 roku wskutek nowotworu kości. W szpitalu leczony był także Daniel Dion. 
Celine Dionwciąż próbuje się otrząsnąć po tragediach, które spadły na nią w tym roku. Zdecydowała się wrócić do koncertowania i nagrywania uworów. 26 sierpnia ma ukazać się jej krążek „Encore Un Soir", który nagrała po francusku. Tekst do tytułowego utworu na płytę napisał Jean-Jacques Goldman. Na tej współpracy bardzo mocno zależało artystce oraz jej zmarłemu mężowi.
Radio ZET/SI