,

Grzegorz Braun wykluczony z debaty kandydatów na prezydenta Rzeszowa

06.06.2021 09:57

Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun został wykluczony z debaty w Radiu ZET za używanie obraźliwych słów. Prowadzący Andrzej Stankiewicz zadecydował o tym, gdy Braun, w pytaniu do wojewody Ewy Leniart, nazwał ministra zdrowia "szkolonym psychopatą".

Grzegorz Braun wykluczony z debaty
fot. Radio ZET

Grzegorz Braun został wyrzucony z debaty przed wyborami na prezydenta Rzeszowa w ramach programu "7 dzień tygodnia". Poseł Konfederacji i kandydat na prezydenta tego miasta dostał dwa ostrzeżenia od prowadzącego za używanie obraźliwego języka.

Grzegorz Braun wykluczony z debaty kandydatów na prezydenta Rzeszowa. Za słowa o "dewiacjach" i "psychopacie"

W jednym z pierwszych pytań Braun określił "parady mniejszości LGBT" mianem "dewiacji". Kandydat na prezydenta Rzeszowa po upomnieniu przez prowadzącego nie wytrzymał długo bez kolejnego przekroczenia granic. W części pytań do kontrkandydatów, gdy pytał wojewodę Ewę Leniart o możliwe obostrzenia na jesieni, określił ministra zdrowia Adama Niedzielskiego "szkolonym psychopatą". W tej sytuacji Andrzej Stankiewicz dotrzymał słowa i za ponowne obraźliwe wypowiedzi wykluczył popieranego przez Konfederację kandydata z udziału w debacie Radia ZET. Połączenie zostało przerwane.

Dalej pozostała trójka kandydatów debatowała już bez Grzegorza Brauna.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się