Zamknij

30 groszy taniej za paliwo. Niespodziewana decyzja Obajtka w sprawie promocji Orlenu

31.08.2022 12:48

Dobra wiadomość dla kierowców: promocja Orlenu pozwalająca na tankowanie taniej o 30 groszy na litrze zostanie przedłużona o dwa tygodnie, do 15 września.

Daniel Obajtek
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Ceny paliw znów zaczęły rosnąć, według ekspertów w krótkim czasie mogą przebić nawet granicę 8 zł za litr. Dodatkową złą wiadomością był zapowiedziany koniec funkcjonowania promocji, w ramach których można było otrzymać zniżki, płacąc dzięki temu 30 groszy mniej, niż wynosiła cena regularna.

- Zdecydowaliśmy o przedłużeniu wakacyjnej promocji Orlenu o kolejne dwa tygodnie – poinformował Daniel Obajtek. Tańsze tankowanie ma być więc możliwe do 15 września - podano nowe limity ilości paliwa możliwego do zakupienia z bonifikatą.

Promocja Orlen przedłużona. 30 groszy taniej do 15 września

Wysokie ceny paliw zostały obniżone w ramach promocji kierowanych do uczestników programów lojalnościowych poszczególnych stacji. Jako pierwszy z akcją wystartował Orlen, wprowadzając bonifikaty na czas wakacji.

W lipcu i sierpniu uczestnicy programu Vitay mogli – korzystając z kuponów w aplikacji – zatankować taniej łącznie 6 razy. Jednorazowo ze zniżką zatankować można było nie więcej niż 50 litrów paliwa. Koniec wakacji oznaczał więc koniec rabatów.

Jeszcze w czerwcu pojawiły się głosy, że akcja będzie przedłużana z powodu „nacisków politycznych”. Daniel Obajtek ostatniego dnia promocji ogłosił, że tankować taniej można będzie dwa tygodnie dłużej.

PKN Orlen podał w komunikacie prasowym, że z promocji mogą korzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy mają dostęp do aplikacji ORLEN VITAY lub posiadają tradycyjną plastikową kartę VITAY. Od 1 do 15 września br. każdy uczestnik promocji ponownie otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach dwóch tankowań do 50 litrów. Pozwoli to nabyć w sumie do 100 litrów paliwa z rabatem.

loader

RadioZET.pl