Zamknij

Awaria Facebooka. Użytkownicy zgłaszają problemy w działaniu serwisu

06.04.2022 11:25

W środowy poranek użytkownicy z całego świata zgłaszają problemy z działaniem Facebooka. Niedogodności występują głównie podczas korzystania z serwisu na komputerach stacjonarnych lub laptopach, natomiast aplikacja w godzinach przedpołudniowych działa sprawnie. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja według danych serwisu Downdetector.com.

Awaria Facebooka. Użytkownicy zgłaszają problemy w działaniu serwisu
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Facebook w środę rano działa z przerwami. Użytkownicy skarżą się na opóźnienia we wczytywaniu strony lub jej całkowite zawieszenie. Serwis Downdetector.com poinformował, że „Zgłoszenia użytkowników wskazują, że mogą występować problemy z serwisem Facebook”.

Awaria Facebooka w środę 6.04.2022

Do głównych funkcjonalności Downdetector.com należy przegląd w czasie rzeczywistym awarii oraz przerw w dostawie dla wszelkich rodzajów usług. Dzięki temu użytkownicy z całego świata mogą w jednym czasie poinformować o problemach z działaniem stron. Tak w środę rano wydarzyło się w przypadku serwisu Facebook.

screen2
fot.

Fot. Downdetector.com

Wykres pokazuje zgłoszenia o problemach przesłane w ciągu ostatnich 24 godzin w porównaniu ze zwykłą ilością zgłoszeń wg pory dnia. Niektóre problemy są z reguły zgłaszane w ciągu dnia. 

screen4
fot.

Fot. Downdetetor.com

Downdetector raportuje zdarzenie, gdy liczba zgłoszeń o problemie jest znacząco większa niż zwykła ilość zgłoszeń dla danej pory dnia.

loader

RadioZET.pl