Zamknij

Awaria Messengera. Użytkownicy zgłaszają problemy w działaniu komunikatora

08.04.2022 15:00

W piątkowe przedpołudnie użytkownicy z całego świata zgłaszają problemy z działaniem aplikacji Messenger. Sprawdzamy, jak wygląda sytuacja według danych serwisu Downdetector.com. 

Awaria Messengera. Użytkownicy zgłaszają problemy w działaniu komunikatora
fot. Shutterstock.com/Kaspars Grinvalds

Aplikacja Messenger w piątek działa z przerwami. Użytkownicy skarżą się m.in. na problemy z wysyłaniem wiadomości głosowych, wylogowywanie z aplikacji i brak dostarczenia wiadomości do odbiorcy. Serwis Downdetector.com poinformował, że „Użytkownicy raportują o problemach z serwisem Facebook Messenger".

Awaria Facebooka I Messengera w piątek 8.04.2022

Do głównych funkcjonalności Downdetector.com należy przegląd w czasie rzeczywistym awarii oraz przerw w dostawie dla wszelkich rodzajów usług. Dzięki temu użytkownicy z całego świata mogą w jednym czasie poinformować o problemach z działaniem stron. Tak w piątek wydarzyło się w przypadku serwisu Facebook i komunikatora Messenger.

screen1
fot.

Fot. Downdetector.com

Wykres pokazuje zgłoszenia o problemach przesłane w ciągu ostatnich 24 godzin w porównaniu ze zwykłą ilością zgłoszeń wg pory dnia. Niektóre problemy są z reguły zgłaszane w ciągu dnia.

screen3
fot.

Downdetector raportuje zdarzenie, gdy liczba zgłoszeń o problemie jest znacząco większa niż zwykła ilość zgłoszeń dla danej pory dnia.

Przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET. Organizacja pomaga dzieciom z całego kraju odzyskiwać zdrowie i samodzielność. Wspieramy najbardziej potrzebujących z różnego rodzaju niepełnosprawnościami. Wyrównujemy ich szanse na lepszą przyszłość. Z roku na rok przybywa podopiecznych Fundacji Radia ZET. Teraz, w kryzysie 

loader

RadioZET.pl