Zamknij

Gang Bystrzaków w Biedronce. Ruszyła nowa akcja z maskotkami

29.08.2022 11:11

Po Słodziakach, Swojakach i Świeżakach czas na Gang Bystrzaków. Biedronka wystartowała z nową maskotkową akcją. Ile naklejek trzeba będzie uzbierać, by dostać pluszaka za darmo?

Gang Bystrzaków w Biedronce. Ruszyła nowa akcja z maskotkami
fot. East News

Biedronka 29 sierpnia wystartowała z akcją Gang Bystrzaków. Klienci będą mogli zbierać naklejki podczas zakupów, które później wymienią na jednego z trzech Bystrzaków. Oto zasady nowej akcji sieci.

Gang Bystrzaków w Biedronce.  Nowe zasady

„W tym roku naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6zł jest przyznawana jedna naklejka” – wyjaśniła sieć.

Tym razem więc naklejki przyznawane będą nie za wydane pieniądze, a za zaoszczędzone środki. Jak sprawdzić, ile zaoszczędziliśmy? Kwotę zebranych oszczędności można sprawdzić w Aplikacji Biedronka lub logując się na swoje konto karty Moja Biedronka.

50 uzbieranych w ten sposób naklejek można będzie wymienić na pluszaka. Z kolei za 15 naklejek można będzie odebrać książkę o Gangu Bystrzaków.

Gang Bystrzaków
fot.

Biedronka

Sieć poinformowała, że w ramach 3 maskotek z Gangu Bystrzaków dostępne są : Jabłko Newton oznaczający jakość, Świnka Skarbonita oznaczająca cenę i Piesek Dżi-pi-es oznaczający bliskość.

loader

RadioZET.pl