Zamknij

Biedronka rozdała pierwsze miliony w loterii. Kiedy kolejne losowanie?

22.02.2022 12:58

Akcja „Wygraj mieszkanie z Biedronką” ruszyła, a sieć wylosowała już pierwszych zwycięzców. To nie koniec szans na wygraną. Do zdobycia wciąż jest 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania.

Loteria Biedronki lista zwycięzców
fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka wystartowała z nową loterią, której wygrać można pół miliona złotych na mieszkanie. W puli jest łącznie 28 milionów złotych, a sieć już wylosowała pierwszych pięciu zwycięzców.

A to nie koniec szans na wygraną. Jest jeden warunek wzięcia udziału w konkursie: aktywna karta Moja Biedronka. Kto i ile może wygrać? Poniżej przedstawiamy zasady loterii Biedronki.

Loteria w Biedronce. Są pierwsi zwycięzcy

Pierwszą piątkę szczęśliwych klientów z nagrodą od sieci Biedronka otwiera pani Iwona z Tłuszcza. - Jestem niezwykle wzruszona, wciąż nie wierzę w to wielkie szczęście. Bardzo się cieszę, że wygrałam. To najlepsza wiadomość od dawna dla mnie – mówiła klientka, która otrzymała od Biedronki pół miliona złotych.

Jak czytamy w komunikacie sieci, pani Iwona jest pracownikiem biurowym i klientką Biedronki od lat.  Pozostałe nagrody – każda o wartości pół miliona złotych na cele mieszkaniowe – w ramach pierwszego losowania z 15 lutego br. trafią do klientów sieci Biedronka z Kłobucka, Modliborzyc, Gdańska i Zebrzydowic. Biedronka opublikowała numery losów zwycięzców loterii. 

Loteria Biedronki. Kiedy kolejne losowanie?

Kolejne losowanie pięciu szczęśliwców w loterii Biedronki odbędzie się we wtorek, 22 lutego.  Jak wziąć udział w zabawie i na czym polega konkurs?

Wystarczy przyjść do sklepu, zrobić zakupy warte minimum 99 zł z aktywną kartą Moja Biedronka (poza ustawowymi wyłączeniami – alkohol, papierosy, artykuły żywienia początkowego).

Każdy klient przy kasie będzie musiał wyrazić chęć udziału w konkursie, zanim otrzyma paragon. Na paragonach bowiem zostaną wydrukowane numery losów. Numer ten zostanie także zapisany na karcie Moja Biedronka. Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów.

Co  tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Opłaceniem podatku od wygranej zajmie się Biedronka.

50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu. Do rozlosowania zostało jeszcze 45 nagród.

loader

RadioZET.pl/mat.pras