Zamknij

Biedronka rozdaje pieniądze. W loterii do wygrania 500 000 zł [ZASADY]

15.02.2022 12:00

Jedna z największych sieci handlowych ruszyła z loterią „Wygraj mieszkanie z Biedronką”. Od poniedziałku 7 lutego przy okazji codziennych zakupów klienci mają szansę na wygraną. Sprawdzamy szczegóły loterii.

Loteria w Biedronce
fot. Marek BAZAK/East News

Biedronka wystartowała z nową loterią. W puli jest łącznie 28 milionów złotych do wygrania przez klientów sklepów w całej Polsce. Jest jeden warunek wzięcia udziału w konkursie: aktywna karta Moja Biedronka. Kto i ile może wygrać? Poniżej przedstawiamy zasady loterii Biedronki.

Loteria "Wygraj mieszkanie z Biedronką"

7 lutego Biedronka wystartowała z loterią, w której pula nagród wynosi prawie 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w loterii? Szanse na wygraną ma każdy klient z aktywną kartą Moja Biedronka, który między 7 lutego a 16 kwietnia 2022 roku zrobi zakupy w jednym ze sklepów za minimum 99 zł.  Każdy klient przy kasie będzie musiał wyrazić chęć udziału w konkursie, zanim otrzyma paragon. Na paragonach bowiem zostaną wydrukowane numery losów. Numer ten zostanie także zapisany na karcie Moja Biedronka. Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów.

Losowania i wyniki loterii w Biedronce

Od poniedziałku do niedzieli można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się  co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę.

Co  tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Loteria w Biedronce. Wygrana „zwolniona” z podatku

Od wygranej, której wartość przekracza 2 tys. zł, należy uiścić podatek w wysokości 10 proc. zdobytej sumy. W przypadku nagrody od właściciela Biedronki Jeronimo Martins podatek wyniósłby 50 tys. zł. Biedronka zadeklarowała jednak, że weźmie na siebie koszt opłaty tej daniny.

Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka cytowany w komunikacie prasowym wylicza, że każdego dnia sklepy Biedronki odwiedza około czterech milionów Polaków. Dla 50 klientów codzienne zakupy okażą się przepustką do spełnienia marzenia o własnych czterech ścianach.

loader

RadioZET.pl/Biedronka