Obserwuj w Google News

Lotos jak Orlen. Paliwo 30 groszy taniej w promocji

Michał Tomaszkiewicz
2 min. czytania
30.06.2022 10:48
Zareaguj Reakcja

Od 1 lipca na stacjach Lotos obowiązywać będzie wakacyjna oferta promocyjna dla uczestników programu Navigator. Zasady są identyczne jak na stacjach Orlenu: rabat w wysokości 30 groszy na litrze można otrzymać na 3 tankowania w miesiącu po maksymalnie 50 litrów każde.

stacja paliw Lotos
fot. Tomasz Kawka/East News

Ceny paliw wzrosły w tym roku niemal dwukrotnie: za litr benzyny Pb95 trzeba obecnie płacić niemal 8 zł, podczas gdy bezpośrednio po wprowadzeniu tarczy antyinflacyjnej 2.0 cena za litr wynosiła około 4,5 zł. Gdyby nie tarcza, Pb98 byłaby już za 10 zł za litr.

Orlen opublikował  listę stacji, na których uczestnicy programu VITAY mogą zatankować płacąc w promocji 30 groszy mniej za litr. Identyczną akcję przygotował Lotos, który na przełomie lipca i sierpnia ma zostać przejęty przez PKN.

Promocja na stacjach Lotos. Paliwo 30 groszy taniej

Ogólnopolska promocja „Tankuj taniej z programem Navigator -30 gr/ l” obowiązywać będzie od 1 lipca do 31 sierpnia 2022 roku na wszystkich stacjach paliw grupy Lotos. Tak jak w przypadku Orlenu, taniej kupić będzie można benzynę oraz olej napędowy, z akcji wyłączony jest gaz LPG.

Promocja obejmuje maksymalnie 3 tankowania w miesiącu, nie więcej niż 50 l każde. Koszt każdego kolejnego litra paliwa zatankowanego powyżej 50 l rozliczony zostanie według widocznej na pylonie stawki obowiązującej na stacji paliw, na której realizowana jest transakcja. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi aktywnymi na stacjach paliw lotos, oprócz promocji „Wakacyjna Loteria Lotos”.

– Podobnie jak nasza konkurencja zdecydowaliśmy się na wprowadzenie rabatów na tankowanie w okresie wakacyjnym, aby ułatwić klientom letnie podróże. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich na stacje Lotosu, gdzie oprócz zniżki nadal można spróbować szczęścia w naszej wakacyjnej loterii – podkreśla Wojciech Weiss, prezes zarządu spółki Lotos Paliwa.

Redakcja poleca

Tańsze paliwo tankować będą mogli aktywni uczestnicy programu lojalnościowego Navigator. Lotos poinformował, że klient chcący kupować paliwo 30 groszy taniej musi mieć „zarejestrowaną tradycyjną lub wirtualną kartę Navigator na stronie lotosnavigator.pl lub w aplikacji Navigator oraz zaakceptowany aktualny regulamin programu”. W aplikacji lub na stronie programu udostępnione zostaną w lipcu i sierpniu trzy kupony rabatowe uprawniające do zatankowania paliwa ze zniżką.

Z promocji wyłączone są transakcje realizowane z użyciem kart Lotos Biznes i innych kart flotowych akceptowanych na stacjach Lotos. Promocją nie są objęte paliwa zatankowane do pojemników innych niż bak pojazdu. Za paliwo zrabatowane w promocji nie będą naliczane punkty Navigator.

W ciągu najbliższych dni, na analogicznych zasadach, zostanie również aktywowany rabat dla użytkowników Karty Dużej Rodziny. Tak jak w przypadku promocji Orlen, wyniesie on 40 groszy na litrze tankowanego paliwa.

RadioZET.pl/Lotos