Zamknij

Oferują rok zakupów za darmo. Wystarczy spełnić jeden warunek

Jan Wysocki
05.08.2022 21:58
Oferują rok zakupów za darmo. Wystarczy spełnić jeden warunek
fot. Shutterstock/06photo

Znana sieć sklepów spożywczych Aldi oferuje rok zakupów za darmo parze, która weźmie w ich sklepie w USA ślub. Firma również deklaruje pokrycie kosztów ceremonii, którą ma poprowadzić jeden z pracowników.

Ślub planowany jest w Aldi Insights Center, który jest modelowym sklepem firmy w jej amerykańskiej siedzibie w Batavia w stanie Illinois. Jak zapewnia firma, wnętrze marketu zostanie odpowiednio zaaranżowane, a ceremonię poprowadzi pracownik Aldi.

Ślub w Aldi. 5000 dolarów na zakupy

Niemiecka sieć sklepów pokryje wszelkie koszty ceremonii jak: zakwaterowanie, podróż, fryzura i makijaż, fotograf, upominki ślubne i przyjęcie dla 50 gości. Aldi oferuje też, jedzenie i napoje na samo przyjęcie, które będzie firmowane ich logiem. Ostatnią rzeczą, którą oferuje Aldi są darmowe zakupy dla młodej pary, w postaci 5000 dolarów w kartach podarunkowych.

Zainteresowane pary muszą wysłać swoje zdjęcie, krótki tekst opisujący historię swojej znajomości, kilka słów na temat swojej "miłości do Aldi" oraz linki do kont w mediach społecznościowych. Termin składania aplikacji upływa 17 sierpnia. Ślub zaplanowany jest na 9 listopada.

RadioZET.pl/Money.pl

CMjBQLDAsUGw=