Obserwuj w Google News

Loteria w Biedronce. Zdrapka warta nawet 60 tys. zł

2 min. czytania
13.03.2023 15:01
Zareaguj Reakcja

Biedronkoloteria ruszyła w poniedziałek 13 marca. Każdy klient z kartą Moja Biedronka może odebrać przy kasie zdrapkę i wygrać nagrody pieniężne i rzeczowe. 

Loteria w Biedronce
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East news

Biedronka ruszyła z loterią, w której można wygrać nawet 60 tys. zł. „Wartość nagród w loterii zdrapkowej największej sieci handlowej w Polsce wynosi blisko 40 milionów złotych, w tej puli jest aż 100 nagród głównych po 60 tys. zł każda” – podała sieć.  Sprzedaż objęta loterią potrwa do 8 kwietnia br. lub do wyczerpania zdrapek.

Zdrapki w Biedronce. Co można wygrać?

Jednym ze sposobów na zdobycie zdrapek jest zrobienie zakupów na kwotę 149 zł. Wówczas klient z kartą Moja Biedronka otrzyma dwie zdrapki. Próg 199 zł gwarantuje 3 zdrapki, a 299 zł – 5 zdrapek. Za 399 zł otrzymać można otrzymać 7 zdrapek, a za 499 - 9. 

Zdrapkę można będzie też otrzymać za wydanie min. 39 zł na produkty z kategorii: kosmetyki, słodycze, suszone owoce, napoje, mrożonki lub konserwy i słoiki przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 39 zł musi dotyczyć produktów jednej z powyższych kategorii rozłącznie.

 

Redakcja poleca

Za wydanie min. 99 zł na produkty z kategorii: artykuły dla dzieci (z wyłączeniem produktów żywienia początkowego), kawa, detergenty, karma dla zwierząt, artykuły przemysłowe i tekstylne lub świeże ryby również przysługuje jedna dodatkowa zdrapka. Kwota min. 99 zł musi dotyczyć produktów należących do powyższych kategorii rozłącznie.

Sieć podała, że pod zdrapkami ukrytych jest prawie 130 rodzajów nagród produktowych dostępnych w ofercie sieci Biedronka, takich marek jak m.in. Alpro, M&M’s, Skittles, Kubuś, Adidas, Garnier czy Dove. Są też nagrody w postaci doładowania Wirtualnego Portfela, którym można płacić za zakupy. Do wygrania jest ponad 200 tys. doładowań o wartościach 5, 10, 50, 100, 500 i 1000 zł. Środki zgromadzone na Wirtualnym Portfelu będzie można wykorzystać w trakcie codziennych zakupów aż do 22 kwietnia.

Wypłaty nagród głównych (100 razy 60 tys. zł ) zrealizowane zostaną poprzez przelewy bankowe na konta laureatów.

RadioZET.pl/Biedronka