Awaryjne lądowanie samolotu z Polakami w Kairze

02.07.2017 17:54

W Kairze awaryjnie lądował samolot z polskimi pasażerami lecący z egipskiej Hurghady do Warszawy. Biuro podróży zapewniło im na czas oczekiwania hotel i vouchery na jedzenie. Informację o tym zdarzeniu dostaliśmy na Czerwony Telefon Radia ZET.

Awaryjne lądowanie samolotu z Polakami w Kairze fot. Pixabay

BĄDŹ SZYBSZY OD DZIENNIKARZY

Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Wiesz coś, czego nie wiek nikt inny? Masz zdjęcia lub filmy, które powinni zobaczyć inni? Dzwoń: 321-321-100.

Samolot linii Air Cairo z Hurghady miał lądować w Warszawie dziś o godzinie 8.30 rano. Musiał jednak z powodów technicznych wylądować w Kairze. Na pokładzie było około 100 klientów biura podróży Wezyr.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało, że żadnej z osób podróżujących samolotem nic się nie stało. Na czas oczekiwania na inny samolot pasażerom został zaproponowany hotel, ale większość osób odmówiła i postanowiła czekać na odlot na lotnisku. Pasażerom zapewniono napoje i przekąski, mieli także otrzymać ciepły posiłek. Według biura MSZ służby konsularne pozostają w kontakcie z pasażerami, służbami lotniska i biurem podróży, które wycieczkę organizowało.

RadioZET.pl/PAP/DG

Oceń