Babcia zbiera pieniądze na operację serca chorej wnuczki

07.04.2017 10:54

Lekarze w Polsce rozkładają ręce i nie są w stanie pomóc 13-letniej Julce. Dziewczynka ma bardzo skomplikowaną wadę serca i słabnie z dnia na dzień. Nadzieję niesie jedynie bardzo kosztowny zabieg za oceanem. Pani Genowefa wzięła sprawy w swoje ręce i sama zaczęła zbierać pieniądze na operację. Pomóc może każdy.

Babcia zbiera pieniądze na operację serca chorej wnuczki fot. SiePomaga.pl

Cała historia może mieć szczęśliwy finał. Tylko zespół prof. Hanleya z kliniki w Stanach Zjednoczonych czuje się na siłach operowania 13-latki z Warszawy, lecz przeszkodą są pieniądze – potrzeba aż 3 mln złotych. Z pomocą ruszyła pani Genowefa – babcia wnuczki, która sama na ulicy zbiera pieniądze na operację wnuczki.

Poza heroiczną pomocą kochanej babci, rodzina Julii zorganizowała zbiórkę na platformie SięPomaga.pl. Już kilkadziesiąt tysięcy ludzi wpłaciło pieniądze i udało się uzbierać ponad milion złotych. Pomóc może każdy. - Prosimy, daj Julii szansę na normalne życie. Pomóż uzbierać 3 miliony złotych w jak najkrótszym czasie i poproś o pomoc swoich znajomych. Historia opisana poniżej, to świadectwo heroicznej walki o życie wspaniałej dziewczynki, która potrzebuje naszej pomocy jak nigdy wcześniej – czytamy na stronie zbiórki.

Babcia zbiera pieniądze na operację wnuczki fot. SiePomaga.pl

Walka o życie Julii to 13 lat strachu, nadziei i zarazem ogromnej radości z tego, że wciąż jest z nami, wbrew temu, co powiedzieli lekarze po jej narodzinach. „Tego serca nie da się zoperować, wada jest zbyt skomplikowana. Będzie żyła tyle, ile ma żyć. Nie można jej pomóc” - takie słowa usłyszała mama Julii, wtedy, kiedy powinna być najszczęśliwszą kobietą na świecie. Zaraz po urodzeniu, Julia przestała sobie radzić z oddychaniem. Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że jej życie wisi na włosku i każda kolejna godzina może okazać się tą ostatnią.

Internauci wpłacają pieniądze

Placówki w kraju nie dają Julce nawet nadziei. Łódź, Kraków, Warszawa (ul. Marszałkowska), Zabrze, Centrum Zdrowia Dziecka – pięć ośrodków, pięć wypisów i pięć razy odmowa, rozłożone ręce i brak szansy. Jedynie klinika w USA podejmuje się operacji. Pomóżmy zebrać niezbędną sumę.

>> Kliknij i otwórz stronę ze zbiórką pieniędzy na operację Julii <<

RadioZET.pl/SiePomaga.pl/strz

Oceń