Biedronka zwraca 20 procent wydanych pieniędzy! Zobacz, co zrobić

06.12.2017 09:40

Biedronka kusi klientów nową promocją! 

Biedronka zwraca 20 procent wydanych pieniędzy! Zobacz, co zrobić fot. Archiwum Radia ZET

Sieć sklepów Biedronka po raz kolejny kusi klientów nową promocją! Oferta przeznaczona jest dla osób mających SIM w sieci tuBiedronka. Wystarczy doładować konto, a 20% środków z każdego doładowania konta wróci do na naszą kartę „Moja Biedronka”.

Od poniedziałku, 4 grudnia cała rodzina może oszczędzać dzięki tuBiedronka – telefonii komórkowej oferowanej przez sieć Biedronka. To, co odróżnia tę ofertę od innych obecnych na rynku, to możliwość dokonywania tańszych zakupów w sklepach Biedronka. 20% wartości każdego doładowania tuBiedronka zapisywane jest na karcie „Moja Biedronka” do wykorzystania w formie rabatu podczas kolejnych zakupów. Nowa oferta telefonii obejmuje nie tylko darmowe połączenia i SMS-y wewnątrz sieci, ale także jeszcze niższe stawki i darmowy pakiet 5 GB lub 10 GB internetu po doładowaniu za odpowiednio 20 zł lub 30 zł.

Co ciekawe, wszyscy obecni i przyszli użytkownicy sieci tuBiedronka otrzymają dodatkową korzyść w programie „Moja Biedronka”. Na karcie lojalnościowej zapisywany będzie rabat w wysokości 20% wartości zakupionego doładowania do wykorzystania podczas kolejnych zakupów.

– To świetna oferta na rynku kart prepaid. Wszystkie połączenia do tuBiedronka, T Mobile i Heyah są za darmo, a do pozostałych sieci kosztują jedynie 18 gr/min. Za 20 zł miesięcznie można mieć nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz internetowy pakiet 5 GB. Dodatkowo do każdego doładowania klient dostanie 20% jego wartości zapisanych jako rabat na karcie „Moja Biedronka”. Jest to atrakcyjna propozycja również dla całych rodzin korzystających z biedronkowej sieci telefonicznej, ponieważ rabaty przyznane za zakupy doładowań z kilku numerów mogą trafiać na jedną kartę „Moja Biedronka”. Dzięki temu rozwiązaniu, zebrane oszczędności można przeznaczyć na duże zakupy dla całej rodziny w jednym z ponad 2750 sklepów Biedronka w całej Polsce – mówi Paweł Lachman, dyrektor Zakupów Jeronimo Martins Polska.

Środki na karcie lojalnościowej można wykorzystać podczas zakupów do 31 sierpnia 2018 roku.

RadioZET.pl/SI

Oceń