Burmistrz Mikołowa przyznał się na Facebooku do romansu z asystentką

08.02.2017 13:25

Taka szczerość w polityce nie zdarza się często. Zazwyczaj polityk przyłapany na romansie, publicznie zaprzecza faktom. Inaczej postąpił burmistrz śląskiego Mikołowa Stanisław Piechula, który wyznał na Facebooku, że ma romans z asystentką.

Burmistrz Mikołowa przyznał się na Facebooku do romansu fot. Facebook/Stanisław Piechula

"Związałem swoje życie prywatne z asystentką Aleksandrą Czech. Pociąga to za sobą konieczność dokonania kolejnych i poważnych zmian w naszym dotychczasowym życiu, a także dopracowania wielu szczegółów" - napisał burmistrz Mikołowa Stanisław Piechula na Facebooku.

Jak zapewnił polityk, swoją pracę zawodową nadal wykonuje najlepiej jak potrafi, a zaistniała sytuacja nie wpływa na jej jakość. 

"Mam nadzieję, że pomimo moich prywatnych perturbacji będą mnie Państwo rzetelnie oceniali za to, jak pracuję na rzecz naszego miasta i mieszkańców oraz jakie efekty przynosi ta praca" - czytamy we wpisie burmistrza.

Burmistrz podczas rozmowy z internautami stwierdził też, że ma dylemat. "Z jednej strony jestem po uszy zakochany i chciałbym przebywać z Aleksandrą non stop, a będąc biologiem z wykształcenia wiem, że biochemia zakochania dodaje mi niesamowitej energii do pracy i życia, wysoka dopamina w mózgu i adrenalina we krwi daje mi siły i zapał do przenoszenia gór, co też super działa na mój zapał do pracy. Z drugiej strony wiem, że taki układ nie jest społecznie akceptowany, więc muszę przeanalizować, czy mieszkańcy docenią moją lepszą pracę na wyższym poziomie i wspólnie z Aleksandrą niezależnie od naszego prywatnego związku poza pracą, czy też ważniejsze będzie to, że jesteśmy razem" - podzielił się swoimi przemyśleniami.

Zrzut ekranu 2017-02-08 o 12.47.40

RadioZET.pl/Facebook/MT

Oceń
Tagi