HIT! Jest praca nad morzem w Meksyku. Oferują 36 tys. złotych

10.11.2017 15:07

Narzekasz w Polsce na brak słońca i marzysz, aby wyrwać się z kraju na kilka miesięcy? Możesz skorzystać z oferty portalu Cancun.com i na pół roku przenieść się do Meksyku, gdzie za bycie „ambasadorem kurortu” oferują 10 tys. dolarów miesięcznie. Warunki są bardzo proste.

HIT! Jest praca nad morzem w Meksyku. Oferują 36 tys. złotych fot. Pixabay
Zagłosuj

Chciałbyś/Chciałabyś tak pracować przez 6 miesięcy?

Chcąc rozwinąć turystycznie swój region, portal Cancun.com poszukuje osoby, która przeniesie się do ich pięknego kurortu nad Morzem Karaibskim i będzie każdego dnia relacjonowała, jak spędza czas. – Szukamy kogoś, kto pokaże ciepło, cuda i istotę Cancun, a także zaprezentuje je jako jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na świecie. Jako CEO będziesz mieć możliwość pływania z rekinami, eksplorowania dżungli, badania starożytnych ruin i wiele, wiele więcej – pisze meksykański pracodawca cytowany przez Fly4free.pl.

Praca marzeń?

Warunek aplikacji na stanowisko „Cancun Experience Officer” jest bardzo prosty i konkretny. Kandydat musi mieć jedynie:

- skończone 18 lat

- znać biegle język angielski

- być gotowym na przeprowadzkę na co najmniej 6 miesięcy do Cancun

Start w marcu 2018 r.

Początek pracy przewidziany jest na marzec 2018 r. i umowa podpisana zostanie na okres od marca do sierpnia, a głównym zadaniem pracownika będzie promowanie miasta poprzez aktywność w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itp.). Cancun.com zastrzega, że jeśli pracownik ma ochotę przyjechać ze swoimi bliskimi, wynagrodzenie pozostanie bez zmian. Równowartość 36 tys. złotych w Meksyku jest jednak kwotą, za którą da się utrzymać więcej, niż jedna rodzina, bowiem ceny są porównywalne do polskich.

Chętni mogą wysyłać swoje kandydatury poprzez stronę Cancun.com.

Cancun na zdjęciach:

RadioZET.pl/Fly4free.pl/strz

Oceń