Jasnowidz przewidział katastrofę samolotu pod Moskwą?

13.02.2018 12:56

W niedzielę 11 lutego pod Moskwą doszło do katastrofy lotniczej. Samolot Saratowskich Linii Lotniczych An-148 runął na ziemię, w wyniku czego śmierć poniosło 71 osób. Wśród nich był jasnowidz Ilja Stawski.

katastrofa samolotu Moskwa  Ilja Stawski fot. Twitter screen

Samolot An-148 wystartował z lotniska Domodiedowo około południa polskiego czasu. Choć piloci nie meldowali żadnych problemów, zaledwie 10 minut po starcie samolot zniknął z radarów wieży kontroli lotów. Kiedy maszyna znalazła się na wysokości około 2 tysięcy metrów, niespodziewanie z dużą prędkością zaczęła spadać i wreszcie runęła na ziemię. Na pokładzie było 71 osób — 65 pasażerów i 6 członków załogi.

Jak poinformowały rosyjskie media, samolotem podróżował też jasnowidz z Uralu — Ilja Stawski. Ezoteryką interesował się od dawna, był nawet gwiazdą lokalnej ezoterycznej stacji telewizyjnej. Do Moskwy przyleciał, by świętować swoje urodziny. Partnerka Stawskiego stwierdziła, że w jednej ze swoich ostatnich wizji przewidywał tę katastrofę. Opisał okolice odpowiadające miejscu katastrofy. Widział też mnóstwo policji. Ostatnia wiadomość, którą jasnowidz wysłał do kobiety, informowała o jego złym samopoczuciu.

Rosyjskie służby cały czas badają katastrofę. Zdaniem śledczych doszło do awarii silnika, a po niej do wybuchu.

RadioZET.pl/Wprost/life.ru/SA

Oceń