Kwiaciarnie oferują wynajęcie bukietu róż na 10 minut. Instagramerki są zachwycone

12.02.2018 18:12

Czujesz, że twój partner da ci skromnego tulipana na Walentynki, a chciałabyś dorównać instagramowym „gwiazdom”, umieszczając zdjęcie z olbrzymim bukietem róż? Jest na to sposób.

Kwiaciarnie oferują wynajęcie bukietu róż na 10 minut. Instagramerki są zachwycone fot. Instagram

Przedsiębiorczość Polaków nie zna granic. Warszawska kwiaciarnia postanowiła zaoferować klientkom wynajęcie bukietu 101 róż na 10 minut. Chętnych nie brakuje, mimo że za krótką chwilę z kwiatami trzeba zapłacić 40 złotych.

Kilka chwil z bukietem róż

Aby zrobić sobie spektakularną sesję zdjęciową przed walentynkami, nie trzeba nawet wychodzić z domu. — Kwiaty za darmo zostaną dowiezione pod wskazany adres — mówi osoba oferująca usługę w rozmowie z WP.pl.

Chętnych nie brakuje

Okazuje się, że wynajmowanie bukietu róż to niezły sposób na biznes. Na kwiatowych giełdach — jak podaje WP.pl — czerwoną różę można kupić już od 1,3 zł za sztukę. Zatem bukiet 101 róż to koszt około 131 złotego. Zatem zysk z bukietu pojawia się już przy czwartej klientce, która przygarnie kwiaty na 10 minut.

Szybka sesja z bukietem

W sieci pojawiły się głosy krytykujące użytkowniczki Instagrama wypożyczające kwiaty do sesji zdjęciowych. Jednak skoro znajdują się osoby gotowe zapłacić 40 złotych za taką usługę i przy okazji nikt nikomu nie robi krzywdy, pozostaje tylko pogratulować właścicielom kwiaciarni pomysłowości.

Zagłosuj

Masz konto na Instagramie?

RadioZET.pl/WP.pl/strz

Oceń