Lidl Podróże - nowa oferta Lidla z wczasami w Polsce i za granicą

12.09.2017 14:20

Sieć Lidl wprowadziła do swojej oferty wycieczki krajowe i zagraniczne. Pod nazwą Lidl Podróże oferowane są wczasy, organizowane przy współpracy ze znanymi biurami podróży - jak. Rainbow i Volare Travel.

Lidl Podróże fot. Pixabay

- Pokazujemy naszym klientom od dawna, jak wygląda kuchnia świata, teraz chcemy pokazać, jak świat wygląda od kuchni - powiedział Maksymilian Braniecki, prezes Lidl Polska przy okazji rozpoczęcia działalności turystycznej Lidl Podróże. W ramach oferty zainteresowani znajdą podróże po dalszej i bliższej Europie, jak i wycieczki po Polsce. W katalogu Lidl Podróże, który dostępny będzie w formie papierowej w sklepach oraz w formie elektronicznej na stronie internetowej, znaleźć można takie zagraniczne kierunki, jak Seszele, Malediwy, Włochy, Hiszpania, Francja, Austria, Egipt czy Kilimandżaro. Z kolei kierunki w Polsce to m.in. Zakopane czy Darłowo.

Zagłosuj

Gdzie w tym roku spędzałeś/ będziesz spędzać urlop?

Ceny w katalogu Lidl Podróże mają być atrakcyjne i inicjatorzy są przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najdroższe podróże będą kosztować nawet 10-11 tys. złotych, a najtańsze - poniżej 500.

Wycieczki w Lidl Podróże można zamawiać od 12 września 2017 roku, jednak nie są one do kupienia stacjonarnie. Rezerwacji będzie można dokonać przez stronę internetową lidl-podroze.pl oraz za pośrednictwem specjalnej infolinii.

Lidl Podróże w Polsce to nie pierwsza taka inicjatywa sieci Lidl. Polska jest ósmym krajem, w którym Lidl uruchomił taką usługę. Już od 2006 roku działa ona w Niemczech jako Lidl-Reisen.

Lidl Podróże - oferta i katalog wycieczek. Ile kosztują? Sprawdź!

RadioZET.pl/SA

Oceń