Promocja w Lidlu. To dostaniesz za darmo!

15.11.2017 10:11

Lidl wprowadza nową promocję, która ma zachęcić do kupowania warzyw i owoców. Fani „Star Wars" będą zachwyceni!

Promocja w Lidlu. To dostaniesz za darmo! fot. Wikimedia

Lidl chce zachęcić klientów do zdrowego odżywiania. Od 13 listopada do 10 grudnia (lub wcześniej: do wyczerpania zapasów) przy zakupach za minimum 50 złotych klienci otrzymają figurkę Stikeez Star Wars! Ponadto jeśli w zakupach będzie dowolne świeże warzywo lub owoc, dostanie się dodatkową zabawkę gratis. To prawdziwa gratka dla fanów sagi.

- Chcąc zachęcić wszystkich do stosowania w swojej codziennej diecie zdrowych produktów, w tym owoców i warzyw, powinniśmy szczególną uwagę skupić na dzieciach. To właśnie one, odpowiednio przygotowane, będą kontynuowały swoje nawyki żywieniowe w dorosłym życiu – a do najmłodszych najlepiej dotrzeć… poprzez zabawę. Kreatywne podejście do jedzenia i kuchni pozwala na przemycanie wartościowych składników do ich codziennego jadłospisu. Stąd pomysł na Stikeez, które mają przypominać o warzywach i owocach – podkreśla Karol Okrasa.

Akcją objęte są wszystkie sklepy Lidl na terenie Polski. Z promocji wyłączone są niektóre produkty takie jak napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Pełen regulamin promocji dostępny jest na stronie Lidla.

RadioZET.pl/SI

Oceń