Oszaleli! W Lidlu znów trwa walka o torebki! [FILM]

14.10.2017 09:31

Kolejna bitwa w Lidlu przed nami nami. Tym razem na klientów w sklepowych koszach czekają torebki polskiej marki Wittchen. Polacy od rana szturmują sklepy w całym kraju. Niektórzy kupują nawet po kilkanaście modeli.

Oszaleli! W Lidlu znów trwa walka o torebki! [FILM] fot. Lidl/Inna Telewizja/YouTube

Lidl. Torebki Wittchen – bitwa

To już tradycja! Gdy tylko w Lidlu pojawią się torebki marki Wittchen, Polacy kupują je jak świeże bułeczki. Przepychanki, zaczepki słowne, zakup kilkunastu modeli – to już norma. Nic nie wskazuje na to, by w tym roku było inaczej. Zbieramy już szczegółowe informacje na ten temat. Dostaliśmy sporo informacji, że tendencja ta się powtarza.

Lidl. Torebki Wittchen – cena

W jesiennej ofercie 2017 klienci Lidla mają jeszcze większy wybór skórzanych torebek niż w poprzednich edycjach promocji. W sklepach Lidl w całej Polsce – 14 października – pojawiło się 79 wzorów modeli torebek w różnych kolorach. Większość dostępna będzie w cenie 279 złotych.

Niby nie mało, a jednak chętnych nie brakuje. Choć jest dopiero sobotni poranek, w internecie już udostępniono filmik (kanał: Inna Telewizja), na którym widać, jak klienci kupują torebki na zapas – po co? Prawdopodobnie będą chcieli sprzedać je w internecie po wyższej cenie. Czyżby więc wszystkie modele zniknęły z półek już w w ten weekend? Zobaczcie także archiwalne walki o torebki w Lidlu.

RadioZET.pl/SI

Oceń