Tłumy w całej Polsce demolują sklepy Lidl. Trwa walka o... kurtki [WIDEO]

16.09.2017 17:44

Jesienne kurtki w ofercie sieci sklepów Lidl okazały się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Do supermarketów przybyły tłumy klientów. Niestety w sklepach kolejny raz dochodziło do dantejskich scen. 

Tłumy w całej Polsce demolują sklepy Lidl. Trwa walka o... kurtki [WIDEO] fot. YouTube
Zagłosuj

Czy robisz zakupy w Lidlu?

Od soboty w ofercie Lidla pojawiły się kurtki termiczne. Cena odzieży w kilkunastu wzorach rozpoczynała się od 79 złotych dla dorosłych oraz 59 zł za kurtkę dziecięcą. Nie dziwi więc, że jesienna kolekcja rozeszła się w mgnieniu oka. 

Lokalne media poinformowały, że w wielu marketach dochodziło do regularnych bitew o kurtki. Jak relacjonuje ''Dziennik Zachodni'', w jednym ze sklepów w Sosnowcu tłum ludzi zdemolował stoisko z kurtkami i pozostałe regały. 

"Przed niszczycielskim tłumem zasłonięto nawet roletami chłodnie" - pisze portal. W trakcie awantury interweniowała kierowniczka sklepu, która zagroziła wstrzymaniem sprzedaży i zamknięciem sklepu. 

Medialne doniesienia potwierdzają we wpisach na Facebooku Lidla klienci sklepu. "Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów, którzy uczestniczyli dzisiaj w tej bitwie. To przechodzi ludzkie pojęcie, naprawdę. Przepychanki, wyrywanie, krzyki. Kurtki były dosłownie wszędzie! Po 10 sztuk brali i uciekali od razu do kasy. MASAKRA. Więcej luzu i kultury i będzie ok. Mi się udało coś "upolować" ale bez spiny. A niektórzy wyglądali jakby walczyli o życie" - napisała pani Magdalena.

RadioZET.pl/Dziennik Zachodni/DG 

Oceń
Tagi