Przejrzyste wsparcie finansowe dla odpowiedzialnych

28.07.2017 09:00

Poziom wynagrodzeń w naszym kraju jest dość niski, dlatego większości Polaków – mimo uczciwej i ciężkiej pracy – nie udaje się gromadzić oszczędności. Portal pożyczkowy Wandoo.pl oferuje polskim rodzinom komfort dostępu do gotówki w kryzysowych sytuacjach lub na okazje takie jak promocyjny wyjazd wakacyjny. U podstaw współpracy z Wandoo stoją partnerstwo, przejrzystość i obustronna uczciwość, dzięki czemu klienci mogą liczyć na wsparcie w wysokości nawet 5000 zł oraz profesjonalne doradztwo finansowe.

Przejrzyste wsparcie finansowe dla odpowiedzialnych fot. shutterstock

Dlaczego pożyczka przez internet wspiera tysiące polskich rodzin?

Posiadanie zabezpieczenia finansowego na rachunku bankowym stanowi niezwykły, ale jednocześnie niedostępny dla większości Polaków komfort. Awaria samochodu, konieczność przeprowadzenia remontu czy spontaniczny wyjazd wakacyjny w niezwykle okazyjnej cenie to wydatki, których najczęściej nie uwzględniamy w budżecie. Gdy w podobnych przypadkach potrzebujemy natychmiastowej gotówki, najczęściej do kolejnej wypłaty brakuje kilku dni lub nawet tygodni. Osoby, które racjonalnie zarządzają finansami, ale mimo to nie mogą zaoszczędzić ze względu na wysokość pensji, korzystają w takich sytuacjach z uczciwych pożyczek. Postaw na mobilność i elastyczność – skorzystaj z gotówki w 15 minut.

Jak wnioskować o pożyczkę?

Wandoo.pl to portal pożyczkowy, który istnieje właśnie po to, by odpowiadać na potrzeby finansowe odpowiedzialnych Polaków. Maksymalnie uproszczony i przyspieszony proces weryfikacji oraz wykorzystanie z nowoczesnych rozwiązań sprawiają, że dostęp do gotówki jeszcze nigdy nie był równie błyskawiczny i wygodny. O pożyczkę można wnioskować bezpośrednio na portalu lub poprzez intuicyjną aplikację mobilną. Jak wygląda składanie wniosku i proces weryfikacji? 

Na Wandoo.pl wszystko odbywa się na przejrzystych zasadach bez informacji przedstawionych drobnym druczkiem i ukrytych kosztów dodatkowych. Wystarczy wybrać interesującą nas kwotę i planowany termin spłaty, by poznać całkowitą prowizję i sumę, którą trzeba będzie spłacić. Następnie składanie wniosku o pożyczkę rozpoczynamy od wypełnienia prostego formularza, uwzględniającego między innymi nazwisko, PESEL, numer dowodu tożsamości, dane kontaktowe oraz wysokość miesięcznych dochodów i zobowiązań. W ten sposób realnie oceniamy zdolność naszych klientów do spłaty zobowiązań, ceniąc sobie obustronną uczciwość.

W dalszej kolejności klient wprowadza na portalu lub w aplikacji mobilnej otrzymany kod SMS, dzięki któremu mamy pewność, że nikt niepowołany nie wnioskuje o pożyczkę na fałszywe lub wykradzione dane. Dzięki walidacji konta wniosek o pożyczkę trafia do rozpatrzenia. Aby potwierdzić zgodność danych, prosimy naszych klientów o przelew weryfikacyjny w wysokości 1 grosza. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku nic nie stoi na przeszkodzie, by wysłać wnioskowaną kwotę na rachunek pożyczkobiorcy. Zajmuje to maksymalnie 15 minut.

Przejrzystość, uczciwość, partnerstwo i pierwsza pożyczka za darmo

Dotychczasowi klienci cenią Wandoo.pl nie tylko za wygodne mobilne rozwiązania i szybki dostęp do gotówki. U nas nie istnieją ukryte koszty i kłopotliwe kruczki prawne. Jesteśmy partnerem wspierającym odpowiedzialnych klientów w kontroli nad własnymi finansami. Kierujemy się zasadami wzajemnej uczciwości i zaufania, dlatego pierwsza pożyczka do kwoty 1500 zł jest u nas zawsze całkowicie darmowa.

Bezpieczna poduszka finansowa dla odpowiedzialnych – nawet 5000 zł

Od lat zapewniamy Polakom finansowy komfort i bezpieczeństwo. Dzięki wygodnemu procesowi wnioskowania i błyskawicznemu dostępowi do gotówki staliśmy się sprawdzonym i wiarygodnym partnerem. Oferujemy pożyczki w maksymalnej kwocie 5000 zł, proponując elastyczne terminy spłaty: 10, 20 lub 30 dni. Doskonale wiemy, że chwilowy brak gotówki i nagłe wydatki pojawiają się znienacka, więc kierując się zaufaniem wobec klientów, umożliwiamy również dogodne przesunięcie terminu spłaty. Odwiedź Wandoo.pl i przekonaj się, w jaki sposób możemy wesprzeć twoje finanse! 

Oceń