Active Summer! Wypoczywaj i baw się aktywnie z Radiem ZET

20.07.2017 22:09

Jesteś nad polskim morzem i nudzi Cię leżenie na plaży? Przybywaj do Aktywnego Miasteczka! Po raz kolejny trwa akcja Active Summer, w ramach której zachęcamy do aktywnego wypoczynku. Active Summer to nie tylko świetna okazja do wspólnej zabawy, lecz także możliwość wygrania wielu nagród w licznych konkursach.

Active Summer! Wypoczywaj i baw się aktywnie z Radiem ZET fot. Radio ZET

Active Summer to coroczna akcja mająca na celu zachęcenie wczasowiczów do aktywnego wypoczynku. W czasie wakacji Aktywne Miasteczko odwiedzi 6 nadmorskich miejscowości. W każdym miejscu jesteśmy od środy do niedzieli w godzinach 10-16. Nową edycję rozpoczęliśmy we Władysławowie, a kolejne w terminy odwiedzimy :

Kiedy i gdzie?

19 - 23 lipca - Ustka

26 - 30 lipca - Niechorze

2 - 6 sierpnia - Kołobrzeg

9 - 13 sierpnia – Pobierowo

Atrakcje i konkursy

W czasie Active Summer ciągle powstają nowe atrakcje, rozgrywane są liczne turnieje i konkursy. W tym roku partnerują nam Tom Tom, Nałęczowianka, Dax Cosmetics i Collaflex od których mamy dla Was wspaniałe nagrody.  Możliwa jest wspólna gimnastyka i zabawa przy najlepszej muzyce. Wszystko dla zdrowia i dobrego humoru!  Aktywne Miasteczko zapewnia także liczne nagrody. Przy naszych stoiskach rozdawane będą liczne gadżety.

Aktywne Miasteczko jest pełne atrakcji! Przyjedź baw się z nami i wygrywaj nagrody! 

A jeśli nie możecie dołączyć to tutaj możecie zobaczyć jak się bawimy:

https://www.facebook.com/pg/activesummerzradiemzet

https://www.instagram.com/active_summer_zet/

Oceń