Zupełnie nowe Tesco w Polsce!

01.12.2017 11:28

Dobre wiadomości dla wszystkich miłośników produktów świeżych i typu food to go (czyli żywności, którą można zabrać ze sobą, np. do pracy). Jak informuje serwis wiadomoscihandlowe.pl, sieć Tesco planuje uruchomić na wszystkich czterech rynkach w Europie Centralnej, a więc i w Polsce, zupełnie nowy koncept supermarketu.

Zupełnie nowe Tesco w Polsce! fot. Archiwum Radia ZET

„Nowy koncept supermarketu będzie spojrzeniem Tesco w przyszłość handlu i zmieniające się potrzeby konsumentów. Placówka skupi się na wygodzie i dostarczeniu wysokiej jakości doznań zakupowych. Pojawi się w niej wyselekcjonowana oferta z mocnym akcentem na produkty świeże i typu food to go. Wnętrze sklepu będzie odróżniało się od dotychczasowych rozwiązań, ograniczona zostanie liczba regałów, a znaczną część powierzchni handlowej zajmą meble przypominające »wyspy« z produktami" – pisze Łukasz Stępniak.

Kiedy będziemy mogli zrobić zakupy w nowych Tesco? „Można zakładać, że jeśli nie pojawią się żadne przeszkody, pierwsze supermarkety w nowym koncepcie powstaną w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, a najdalej 2–3 lat" – czytamy dalej w serwisie wiadomoscihandlowe.pl.

Pozostaje tylko pytanie, czy nowe sklepy się przyjmą. Czas pokaże.

RadioZET.pl/SI

Oceń