Zamknij

Kobieta trafiła do więzienia za ślub z biologiczną córką

Redakcja
16.03.2018 14:09
Misty i Patricia Spann
fot. Facebook

45-letnia Patricia Spann z Oklahomy została skazana na dwa lata więzienia za kazirodztwo. Poślubiła swoją biologiczną córkę — 26-letnią Misty.

Związek małżeński pomiędzy 45-letnią Patricią Spann a jej 19 lat młodszą córką Misty Spann zawarty został dwa lata temu — w marcu 2016 roku. Wkrótce kobiety zamieszkały razem. Kilka miesięcy po ślubie całkiem przypadkiem dowiedziała się o tym miejscowa policja. Pierwsze kroki podjęto jesienią 2016 roku, jednak dopiero rok później związek został unieważniony, a 15 marca br. 45-latka została skazana na dwa lata więzienia za kazirodztwo.

Sędzia orzekł, że Patricia podstępem nakłoniła córkę do ślubu. Sama skazana twierdzi, że konsultowała możliwość zawarcia ślubu z kilkoma prawnikami, którzy nie widzieli ku temu przeciwwskazań. Tłumaczy też, że od wielu lat nie jest prawną opiekunką córki, a jej nazwisko nie widnieje nawet na certyfikacie urodzenia Misty.

Co ciekawe, nie jest to pierwszy związek małżeński, jaki 45-latka zawarła ze swoim dzieckiem. W 2008 roku poślubiła już swojego 18-letniego syna. Małżeństwo zostało unieważnione 2 lata później, ale kobiecie nie przedstawiono wówczas żadnych zarzutów.

1

Skazana za ślub została nie tylko Patricia Spann. Wcześniej, w listopadzie 2017 roku, wyrok 10 lat więzienia usłyszała także Misty. Córka otrzymała najwyższą możliwą karę, jaką za kazirodztwo przewidują amerykańskie przepisy.

RadioZET.pl/TheSun/SA