Zamknij

"Klienci wciąż przychodzą i pytają". W Biedronkach brakuje maskotek "Gangu Słodziaków"

Redakcja
26.11.2018 19:13
Gang Słodziaków. W Biedronkach brakuje maskotek. Do kiedy można odbierać pluszaki
fot. SklepyBiedronka/YouTube

Klienci marketów sieci Biedronka alarmują, że w sklepach brakuje maskotek z akcji "Gang Słodziaków". Zdobyte podczas zakupów punkty można wymieniać  na pluszaki i okolicznościowe książki tylko do 2 grudnia.

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku 

- Klienci wciąż przychodzą i pytają, kiedy będą Słodziaki. Nie wiemy już, co odpowiadać. Dwa tygodnie temu złożyliśmy zamówienie, ale wciąż nie otrzymaliśmy konkretnej odpowiedzi - podkreślili pracownicy marketu przy ul. Czechosłowackiej w Poznaniu, cytowani przez "Głos Wielkopolski".

Jak podała gazeta, do połowy listopada Biedronka wydała swoim klientom już 6 milionów maskotek z akcji "Gang Słodziaków". Od 27 sierpnia do 18 listopada klienci podczas zakupów mogli zbierać naklejki.

Zobacz także

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek, można bez dodatkowych opłat odebrać jednego z pluszaków - zająca Zuzię, sowę Zosię, rysia Rysia, lisa Lucka, bobra Borysa i jeża Jerzyka - lub album dla dzieci. Odbierać je można tylko do 2 grudnia.

Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska (właściciel sieci Biedronka) zapowiedziała, że pluszaki zostały zamówione i w najbliższych tygodniach mają trafić do sklepu. 

 - O terminach tych dostaw będziemy informować na bieżąco. Osoby zainteresowane odbiorem Słodziaka powinny zachować karty z naklejkami - mówi Justyna Rysiak.

Zobacz także

RadioZET.pl/Głos Wielkopolski/PTD