Przeciął biurko z IKEI na pół. Nie spodziewał się... takiego widoku [FOTO]

Redakcja
25.01.2018 22:30
Przeciął biurko z IKEI na pół. Nie spodziewał się... takiego widoku [FOTO]
fot. Twitter screen

W funkcjonalnych i prostych w złożeniu meblach z IKEI zakochał się cały świat. 

Zagłosuj

Czy kupujesz meble w IKEI?

Liczba głosów:

James L. Sutter postanowił przerobić biurko kupione w sklepie IKEA. Gdy przeciął jedną z desek dołączonych do zestawu, jego oczom ukazał się niespodziewany widok. Mężczyzna postanowił podzielić się swoim odkryciem z użytkownikami mediów społecznościowych. 

Zobacz także

„Zawsze wiedziałem, że meble z IKEI nie są z prawdziwego drewna. Zakładałem, że to sztuczna deska z okleiną na wierzchu, cokolwiek... Ale ludzie! Drewno z IKEI okazuje się być po prostu kartonem” — napisał zszokowany Brytyjczyk. 

Na zamieszczonym w sieci zdjęciu widać deskę, która nie przypomina drewna, lecz gruby kawałek kartonu. Fotografia wywołała ogromne zainteresowanie wśród pozostałych internautów. James postanowił odpowiedzieć na ich posty. „Żeby było jasne, nie mam z tym żadnego problemu! Meble są tanie, lekkie i spełniają swoją rolę. Po prostu to dla mnie potężne zaskoczenie” — doprecyzował.

Jeden z użytkowników serwisu dodał, że widoczna na zdjęciu konstrukcja nazywa się strukturą plastra miodu, która jest znacznie silniejsza od płyty wiórowej i przyjazna dla środowiska.

RadioZET.pl/DG