Zamknij

Ksiądz Kneblewski: związki na kocią łapę udają się, bo sprzyja im diabeł [WIDEO]

Redakcja
22.12.2017 15:28
Ksiądz Kneblewski: związki na kocią łapę udają się, bo sprzyja im diabeł [WIDEO]
fot. Youtube

Ksiądz Roman Kneblewski, proboszcz z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy nagrał oświadczenie, w którym mówi, że związki na kocią łapę udają się, bo sprzyja im diabeł. Kontrowersyjne kazanie zrobiło w internecie furorę.

Ksiądz Kneblewski regularnie nagrywa kazania i publikuje je na Youtube. Duchowny zasłynął tym, jak ostrzegał wiernych przed „inwazją najeźdźców islamistów”. Tym razem, tuż przed świętami, ksiądz proboszcz ostrzega przed związkami bez sakramentu i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

Zagłosuj

Uważasz, że ksiądz ma rację i szczęśliwe związki są zasługą lucyfera?

Liczba głosów:

Duchowny uważa, że parom bez ślubu żyje się dobrze, ponieważ palce w tym macza sam diabeł. – Nieraz się słyszy, że są małżeństwa, które ślubowały w kościele, a żyją jak pies z kotem, kłócą się, a są związki pozasakramentalne, w których żyje się im wspaniale i wszystko im się układa. Dlaczego? Skoro diabeł już ich ma na pasku i oni kroczą drogą prosto do piekła, to po co ma im przeszkadzać? Jest zainteresowany tym, by stworzyć im najbardziej komfortowe warunki do grzechu, żeby się nie rozmyślili i nie przestali grzeszyć – wyjaśnia proboszcz.

Oto cała przedświąteczna przemowa ks. Kneblewskiego:

Niebezpieczny smog objął już niemal całą Polskę. Zobacz, czym to grozi: >>KLIJNIJ TUTAJ<<

RadioZET.pl/strz