Zamknij

Kultowy "Magazyn Kryminalny 997" usunięty z anteny po jednym odcinku. Fani w szoku

Redakcja
13.10.2017 16:52
Kultowy "Magazyn Kryminalny 997" usunięty z anteny po jednym odcinku. Fani w szoku
fot. Youtube

Wielu naszych czytelników nie kryło zadowolenia, gdy pod koniec lipca napisaliśmy o tym, że kultowy „Magazyn Kryminalny 997” wraca na antenę TVP. Tymczasem po wyemitowaniu jednego odcinka, program został usunięty.

Zagłosuj

Oglądał(-a)byś ten program, gdyby był emitowany w telewizji?

Liczba głosów:

Telewizja Polska w swoim oświadczeniu pisze, że to tylko chwilowe zawieszenie. – W związku z nieprawdziwymi informacjami, które ukazały się w dniu dzisiejszym w mediach, TVP oświadcza, iż nieprawdą jest, że program „997” został zdjęty z anteny. Kierownictwo programu 2 TVP podjęło autonomiczną decyzję o zawieszeniu emisji programu „997” na okres najbliższych dwóch tygodni w celu dokonania koniecznych zmian w formacie programu – czytamy.

Kultowy program kryminalny

Tymczasem internauci w komentarzach podejrzewają, że „Magazyn Kryminalny 997” został zdjęty z powodów politycznych. Portal Wirtualnemedia.pl skontaktował się z prowadzącym Michałem Fajbusiewiczem. Ten jest przekonany, że jego program już nie wróci na antenę. – Nie mam większych złudzeń na powrót – mówi.

Fajbusiewicz prowadzącym przez 20 lat

„997” powrócił na antenę TVP 5 października br. Nadawany miał być co czwartek, o godz. 22:40. Michał Fajbusiewicz prowadził to od 1990 do 2010 roku.

Pod koniec lipca pisaliśmy o powrocie na antenę:

Zobacz także

RadioZET.pl/WirtualneMedia/TVP/strz