Larwy w popularnych cukierkach. Kupiono je w Biedronce! [WIDEO]

Dominik Gołdyn
08.11.2018 15:05
Larwy w popularnych cukierkach. Kupiono je w Biedronce! [WIDEO]
fot. Facebook screen

Larwy w cukierkach z Biedronki? Jedna z mieszkanek Białegostoku opublikowała w sieci film, na którym widać pełzające po czekoladowym cukierku robaki. Sieć sklepów Biedronka wydała w tej sprawie oświadczenie. Twierdzi, że to ''jednostkowy przypadek''. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Kobieta twierdzi, że cukierki zakupiła we wtorek, 6 listopada w sklepie sieci Biedronka przy ulicy Wrocławskiej w Białymstoku. Oburzona klientka zamieściła na Facebooku i YouTubie krótkie nagranie, które potwierdza jej słowa o białych larwach wypełzających z wnętrza czekoladowych cukierków. 

scren1
fot. Facebook screen

Przedstawiciele Jeronimo Martins w oświadczeniu przesłanym do mediów piszą, że w białostockim sklepie we wrześniu br. przeprowadzono kontrolę zewnętrznej firmy dezynsekcyjnej, która nie wykazała żadnych uchybień. 

''W ostatnim czasie w Biurze Obsługi Klienta nie odnotowaliśmy także żadnej reklamacji konsumenckiej ze wskazanego sklepu, co pozwala sądzić, że zgłoszony przypadek jest sytuacją jednostkową. W związku z tym, że nie znamy producenta zakupionych cukierków, profilaktycznie usunęliśmy z sali sprzedaży w tym sklepie wszystkie typu "michałki" – przekazała Justyna Rysiak, menadżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska.

W październiku na radiozet.pl pisaliśmy również o małych robakach pełzających w opakowaniu po batonie sygnowanym przez Annę Lewandowską. O sprawie na Facebooku poinformowała jedna z klientem Lidla. Prowadzona przez trenerkę firma Foods by Ann oraz biuro prasowe Lidla wystosowały już w tej sprawie oświadczenia.

Larwy w cukierkach z Biedronki: 

RadioZET.pl/DG