Afera z larwami na pizzy. Da Grasso wydaje oficjalne oświadczenie

Redakcja
22.02.2018 17:21
Afera z larwami na pizzy. Da Grasso wydaje oficjalne oświadczenie
fot. Facebook screen

Nie milkną echa afery z robakami na pizzy jednej z najpopularniejszych sieci pizzerii w Polsce. W sprawie oficjalne oświadczenie wydali przedstawiciele ,,Da Grasso''. Firma zapowiedziała kontrolę w feralnym lokalu w Brzegu. 

Chcesz wiedzieć wszystko pierwszy? Dołącz do grupy Newsy Radia ZET na Facebooku

Zagłosuj

Twoja ulubiona włoska potrawa to:

Liczba głosów:

O sprawie poinformował w sobotę na Facebooku profil „Polecam Nie polecam w Brzegu”. Jeden z internautów opublikował zdjęcie pizzy zamówionej w popularnej sieci „Da Grasso”. Na fotografii widać, jak na jednym z dodatków pizzy znajdują się małe, podłużne larwy. Na restaurację spadła fala oburzenia internautów. 

''Firma Da Grasso wnikliwie zweryfikowała niepokojące zgłoszenie. Do kwestii bezpieczeństwa naszych konsumentów podchodzimy ze szczególną dbałością, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić zaistniała sytuację i nie dopuścić do jej powtórzenia w przyszłości - napisała w oświadczeniu znana sieć pizzerii.

To również Cię zainteresuje: Pizza wcale nie musi być kaloryczna! Oto PRZEPIS na zdrową pizzę

Wpis na Facebooku nie umknął właścicielom lokalu. W weekend pod postem internauty zamieszczono pierwszy komentarz z oficjalnego profilu pizzerii Da Grasso z Brzegu. 

"Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Pani, która zgłosiła tę sprawę, dostała od razu świeżą pizzę. Grzyby, z których korzystamy, kupujemy z atestem jakości od producenta, a opakowanie, z którego pochodziły grzyby, było świeżo otwarte, stąd nikt się nie spodziewał, że może być z nimi coś nie tak. Podjęliśmy już formalne kroki w tej sprawie u producenta, a felerna partia została usunięta. Prosimy o powstrzymanie się od złośliwych komentarzy "wyssanych z palca" i robienia sztucznej reklamy dla konkurencji do czasu wyjaśnienia sprawy" – napisano wówczas. 

Zobacz także

W najnowszym oświadczeniu ,,Da Grasso'' przeprasza klientów za niedogodności i zapowiada kontrolę w lokalu franczyzobiorcy w Brzegu.  "Przedstawiona sytuacja jest dla nas absolutnie niedopuszczalna" – dodaje firma.

RadioZET.pl/DG