Korek na autostradzie, upał nie do zniesienia. Na szczęście strażacy rozdawali kierowcom wodę [FOTO]

Redakcja
04.08.2018 15:26
Korek na autostradzie, upał nie do zniesienia. Na szczęście strażacy rozdawali kierowcom wodę [FOTO]
fot. Facebook/Alarmowy Łowicz

Upał daje się we znaki wszystkim, także kierowcom. Tym stojącym w gigantycznym korku na autostradzie A2 z pomocą przyszli jednak miejscowi strażacy, zaopatrzeni w butelki z wodą.

Jak informuje Facebookowy profil Alarmowy Łowicz, strażacy z Czatolina i Łyszkowic zostali skierowani na miejsce, gdzie ustawiła się długa kolejka aut (co spowodowane było wypadkiem) i rozdawali za darmo butelki z wodą kierowcom samochodów osobowych, ciężarówek bądź autobusów:

"Strażacy z OSP Czatolin i OSP Łyszkowice zostali skierowani na autostradę A2 by rozdawać "uwięzionym" w korku podróżnym butelki z wodą pitną" - czytamy w poście. Pod nim zaś internauci zostawili sporo pozytywnych komentarzy: "Brawo", Szacun dla Was", "Chociaż jedna gmina pomyślała nad kierowcami".

Upały w Polsce

Przypomnijmy, że upały w Polsce nie odpuszczają, a temperatury cały czas utrzymują się na wysokim poziomie. Z tego też powodu IMGW wydało kolejne ostrzeżenia dla, tym razem dla 12 województw, natomiast Rządowe Centrum Bezpieczeństwa apeluje o ostrożność.

Zobacz także

RadioZET.pl/Facebook/MP