Zamknij

Rekordowa wygrana w Eurojackpot. Wiemy, skąd jest kolejny milioner!

Redakcja
30.09.2017 22:15
Rekordowa wygrana w Eurojackpot. Wiemy, skąd jest kolejny milioner!
fot. YouTube/Lotto

Piątkowe losowanie Eurojackpot przyniosło najwyższą wygraną w tej grze w naszym kraju. Gdzie padła kolejna milionowa wygrana w Eurojackpot? 

Za nami trzecie losowanie Eurojackpot, w którym brały udział osoby grające w Polsce. Było ono szczęśliwe szczególnie dla kogoś, kto zagrał w Łańcucie i trafił wygraną II stopnia w wysokości 2 544 958,40 zł. Warto podkreślić, że wygrana ta była wyższa niż wygrane tego stopnia w innych państwach ze względu na dodawaną do wygranych w Polsce nadwyżkę będącą wypadkową liczby zawartych w naszym kraju zakładów oraz kursu wymiany złotego na euro. Nadwyżka wyniosła 616 683,10 zł.

Osoba, która znalazła się na pierwszym miejscu najwyższych polskich wygranych w Eurojackpot zagrała w Łańcucie w punkcie LOTTO przy ul. Podzwierzyniec 78. Kupiła tu zakład gry na chybił trafił.

Zobacz także

Oto liczby, które zostały wylosowane 29 września: 2, 12, 15, 29, 44 oraz 7, 10. Jak wiemy, w piątkowym losowaniu Eurojackpot nikt nie trafił wszystkich siedmiu wylosowanych liczb. Właśnie dlatego w puli na najwyższe wygrane w następnym losowaniu mogą się znaleźć nawet 94 000 000zł!

Zagłosuj

Czy zagrasz w Eurojackpot?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Lotto/DG